Türkçe English Français

İletişim

CESAN Elektrikli Vinç Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Merkez
Yeni Sahra Barbaros Mah. Kent Sk. No:13 / A 34746 Ataşehir / İSTANBUL.
Tel: +90 (216) 472 83 02
Destek Hattı: +90 (216) 472 83 02 ( 5 HAT )
Faks: +90 (216) 317 48 98
E-posta: cesan@cesan.com

Fabrika 1
1. Organize Sanayi Bölgesi 11030 / BİLECİK
Tel: +90 (228) 216 02 50 - 216 02 51
Faks: +90 (228) 216 00 90

Fabrika 2
Anadolu O.S.B. 06909 Sincan/ANKARA


Bursa Böl. Md.
Alaaddin Bey Mh. 637. Sk. 7/G Kardemsan Plaza / BURSA

Yetkili Kişiler
Satış ve Pazarlama Müdürü: Selçuk DURMA
E-posta: selcuk@cesan.com 
Gsm: +90 (532) 468 76 72

İthalat ve İhracat Müdürü: Engin ŞADOĞLU
E-posta: engin@cesan.com - cesan@cesan.com 
Gsm: +90 (533) 573 00 77

İstanbul Bölge Satış Müdürü: Erdoğan TURHAN
E-posta: erdogan@cesan.com
Gsm: +90 (530) 392 78 71

Ankara Bölge Satış Müdürü: Enver TUTAK
E-posta: enver@cesan.com
Gsm: +90 (533) 558 67 86

Bursa Bölge Satış Müdürü: Ubeyd TURAN
E-posta: ubeyd@cesan.com
Gsm: +90 (530) 541 88 97

Satış Uzmanı: Selda DALFİDAN UYSAL
E-posta: selda@cesan.com
Gsm: +90 (532) 785 17 83

Satış Uzmanı: Mustafa DOĞRU
E-posta: mustafa@cesan.com
Gsm: +90 (530) 418 75 97

Servis Müdürü: Gökhan GÖÇDÜ
E-posta: gokhangocdu@cesan.com - servis@cesan.com
Gsm: +90 (555) 541 96 83

Yedek Parça ve Servis Sorumlusu: Onur ARABACI
E-posta: servis@cesan.com
Gsm: +90 (541) 908 78 36

7/24 Servis Talepleriniz için:
444 59 68

İletişim Formu

CAPTCHA
Change the CAPTCHA code